Choinkowe upominki
22 grudnia 2022
Choinkowe upominki

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to dodatkowa okazja do szczególnego zadbania o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. W tej grupie są dzieci i młodzież, które, z różnych powodów, nie mają na co dzień wsparcia swoich biologicznych rodzin.

Starosta Sylwester Sokolnicki, wicestarosta Konrad Michalski i radna Anna Gajewska odwiedzili wczoraj dzieci i młodzież w Domu Dziecka w Chotomowie. Przekazali im życzenia świąteczne od radnych Rady Powiatu w Legionowie oraz karty upominkowe w prezencie pod choinkę.

Karty zostały zakupione z pieniędzy ze zbiórki, zorganizowanej wśród radnych Rady Powiatu z inicjatywy klubu Bezpartyjni Samorządowcy Powiatu Legionowskiego. W zbiórce uczestniczyło wszystkich 23 radnych.