Domowa pracownia strojów karnawałowych
15 stycznia 2021
Domowa pracownia strojów karnawałowych

Karnawał 2021 trwa, a my… w domach. Ale czy to znaczy, że nie możemy dobrze się bawić?! Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie proponuje młodszym i starszym, wiek nie ma znaczenia, kreatywną weekendową zabawę pt. „Domowa pracownia strojów karnawałowych”. W każdy piątek, do końca karnawału ogłoszone zostanie słowo bądź wyrażenie – inspiracja i na jego podstawie należy stworzyć strój karnawałowy. Efektami pracy trzeba pochwalić się w komentarzach pod postem na profilu FB www.facebook.com/powiatowa.instytucja.kultury.

Podane słowo może stanowić bardzo odległą inspirację. Stroje można tworzyć z najdziwniejszych nawet materiałów, dostępnych pod ręką (recykling górą!). Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uruchomienie wyobraźni. Wybrane stroje zostaną nagrodzone gadżetami PIK, w tym wyjątkowymi malarskimi kalendarzami na 2021 rok.