Dziecięce świętowanie
5 czerwca 2023
Dziecięce świętowanie

Najważniejszy dla dzieci dzień w roku przypada 1 czerwca. W Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie tradycyjnie zorganizowano go z pompą.

Obchody Dnia Dziecka w PZSiPS były kolorowe, głośne, smaczne i zdrowe. W pięknie udekorowanej przestrzeni zorganizowano zabawę taneczną oraz konkurencje sportowe. Dodatkową atrakcją było malowanie buziek. Nie obyło się również bez słodkich niespodzianek - starosta legionowski Sylwester Sokolnicki oraz przedstawiciele Klubu Senior+ przybyli ze słodyczami, gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich Skubianka i Koła Gospodyń Wiejskich z Dosina przygotowały przepyszne przekąski. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski PZSiPS wraz z opiekunami.