Dziękujemy Witoldowi Domaszewiczowi
6 października 2020
Dziękujemy Witoldowi Domaszewiczowi

Dziś Zarząd Powiatu podziękował przechodzącemu na emeryturę Witoldowi Domaszewiczowi za wieloletnią pracę na rzecz upowszechniania sportu oraz za zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej. Pracę społeczną na rzecz sportu szkolnego Witold Domaszewicz rozpoczął we wrześniu 1980r. Był wiceprzewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie, pełnił także funkcję Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie. Od lutego 2019 roku był koordynatorem zawodów międzypowiatowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Za swoją pracę wielokrotnie otrzymywał podziękowania od władz samorządowych miasta i powiatu, Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza, Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Ministra Edukacji i Sportu oraz Ministra Sportu. Był prezesem MUKS Piaski Legionowo (w latach 2006-2012) oraz pomysłodawcą i założycielem sekcji piłki ręcznej mężczyzn w Legionowie.