Gra na Szlaku Polski Walczącej
14 grudnia 2020
Gra na Szlaku Polski Walczącej

Zapraszamy na kontynuację gry edukacyjnej opartej na powiatowym i miejskim Szlaku Polski Walczącej. Zadanie polega na odwiedzaniu – rzeczywistym lub wirtualnym – miejsc związanych z historią naszego powiatu oraz udzielaniu odpowiedzi na zadawane w teście pytania.

Największą szansę na zajęcie wysokiego miejsca w grze na Szlaku Polski Walczącej mają ci, którzy pieszo lub rowerem odwiedzą miejsca pamięci oraz odpowiedzą na pytania testowe. Istnieje również możliwość uczestniczenia w pełni wirtualnie, jednak warto pamiętać, że taka forma jest mniej hojnie punktowana. Są jednak wyjątki - kiedy uczestniczy osoba niepełnosprawna ruchowo. Może ona brać udział wirtualnie. Po zgłoszeniu takiej sytuacji na adres mailowy biuro@zopak-brzozow.pl zdobyte punkty zostaną naliczone w pełnym zakresie.

Zabawa trwa do 31 sierpnia 2021 r. Organizatorami gry są Powiat Legionowski, Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” i Miasto Legionowo. Wszelkie informacje, w tym regulamin, można znaleźć na stronie www.graedu.pl/szlakPW