Piknik, który miał miejsce 1 czerwca br. na terenie Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Serocku był nie tylko okazją do wspólnego świętowania Dnia Dziecka, ale także podsumowaniem wyjazdu do Grecji realizowanego w ramach projektu „Profesjonalnie w Europie: innowacje w logistyce i gastronomii”.
Na uczestników czekały greckie i polskie specjały. Wspólny czas na świeżym powietrzu umilała grecka muzyka, a także liczne aktywności, w tym taniec zorba i rozgrywki piłkarskie. Nie zabrakło również rozmów i wspomnień z pobytu w Grecji, którymi dzielono się m.in. z wicestarostą Konradem Michalskim. Wydarzenie było także doskonałą okazją do zaprezentowania społeczności szkolnej doświadczeń i umiejętności zdobytych podczas pobytu w Grecji.











