Jak uwolnić swój całkowity potencjał?
7 stycznia 2020
Jak uwolnić swój całkowity potencjał?

Organizatorzy IX Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego zapraszają na wykład motywacyjny z Angelo Pentarisem pt. "Jak uwolnić swój całkowity potencjał" oraz na mini koncert Angelo z duetem Shandy & Eva 13 stycznia 2020r., o godz. 13.00, do sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Wstęp wolny.

Angelo Pentaris to perkusista pochodzący z Grecji, który spędził pierwsze lata w szpitalach podłączony do maszyn, które utrzymywały go przy życiu. Angelo został zdiagnozowany z porażeniem mózgowym oraz tetraplegią, czyli paraliżem czterokończynowym. Jego rodzice zrobili wszystko co mogli, aby Angelo mógł zrealizować swój pełny potencjał i być niezależnym, mimo pesymistycznych zapowiedzi lekarzy, którzy uważali, że do końca życia będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Angelo pracował bardzo ciężko, aby stać się jak najlepszą wersją samego siebie i teraz, w wieku 23 lat, skończył studia muzyczne i mieszka samodzielnie w Los Angeles, jest profesjonalnym perkusistą i mówcą motywacyjnym. W swoim wykładzie poruszy tematy związane z tym, jakie znaczenie w życiu mają przeciwności losu, jak zamienić strach w odwagę i wiarę oraz jak uwolnić swój całkowity potencjał.