Jubileuszowe Time 4 Dance
14 grudnia 2022
Jubileuszowe Time 4 Dance

Ponad 1600 tancerzy z 56 klubów wzięło udział w 10. Międzynarodowym Turnieju Time 4 Dance. Wydarzenie wsparł Powiat Legionowski, a starosta Sylwester Sokolnicki objął patronatem.

To była już 10. odsłona Międzynarodowego Turnieju Tańca Time 4 Dance. Jak wcześniejsze edycje, zawody odbyły się na legionowskiej IŁ Capital Arenie. Tancerze klasyfikowani byli w kategoriach wiekowych. Współzawodniczyli w kilku formach tanecznych - od energetycznego disco, przez liryczny Performing Art aż po uliczne rytmy, czyli hip hop. Widzowie mogli obejrzeć prezentacje solowe , duetowe oraz grupowe. Organizatorem głównym Międzynarodowego Turnieju Tańca Time 4 Dance jest największe legionowskie studio tańca – Born 2 Dance. Powiat Legionowski ufundował część nagród.