KINO otwarte online "Błąd systemu"
19 stycznia 2021
KINO otwarte online "Błąd systemu"
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK zaprasza na kolejną filmową propozycję w ramach KINA OTWARTEGO online. Jest nią dramat psychologiczny "Błąd systemu", zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie i niemiecki kandydat do Oscara.
Szeroko omawiany debiut fabularny reżyserki Nory Fingscheidt to poruszająca historia małej Benni. „Ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są «łamaczami systemu»” (materiały prasowe dystrybutora).
 
Wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.
Zapraszamy: 22 stycznia br., godz. 20.00 (obowiązują zapisy)
UWAGA: seans dla widzów od 16 r.ż.
 
Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "BŁĄD" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 21.01.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).