Kino Otwarte online - "Matka"
15 maja 2020
Kino Otwarte online - "Matka"
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na Dzień Matki z KINEM OTWARTYM w wersji ONLINE!

29 maja br. o godz. 20.00 wyświetlimy specjalnie dla wszystkich Matek – choć nie tylko dla nich – film będący estońskim kandydatem do Oscara, „oryginalny thriller w stylu Agathy Christie” zatytułowany „Matka”.

Niewyjaśniona zbrodnia, małomiasteczkowe sekrety i dużo czarnego humoru. Wielbiciele „Fargo” powinni być zadowoleni :)

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "MATKA" na adres:  animacja@pik.legionowski.pl do 28.05.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie:  www.pik.legionowski.pl.)

Zapraszamy!