Kino Otwarte online - „Tam gdzieś musi być niebo”
13 października 2020
Kino Otwarte online - „Tam gdzieś musi być niebo”
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na kolejną jesienną odsłonę KINA OTWARTEGO w wersji ONLINE! 
 
23 października 2020 r. o godz. 20.00 obejrzymy wspólnie film będący palestyńskim kandydatem do Oscara pt. „Tam gdzieś musi być niebo” – „pełną empatii, humoru i głębokiego humanizmu autoironiczną opowieść o palestyńskiej tożsamości oraz próbie ucieczki od niej”.
 
Główny bohater filmu (wciela się w niego sam reżyser, Elia Suleiman) opuszcza rodzinny Nazaret, by poszukać szczęścia gdzie indziej. Czy znajdzie je w Paryżu, a może w Nowym Jorku? Czy szczęścia należy wypatrywać na zewnątrz, czy może jednak warto poszukać go w sobie?
 
Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis. 
 
Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "NIEBO" na adres:  animacja@pik.legionowski.pl do 22.10.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS:  https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).