Klub Podróżnika już jutro
16 listopada 2020
Klub Podróżnika już jutro

To już jutro! W Klubie Podróżnika

w podróż - tym razem po Polsce - zabiorą Was państwo Anna i Marcin Nowakowie. Spotkanie on-line będzie dostępne od 17 listopada 2020 od godz. 19.00 na fanpage'u PIK oraz na stronie www.pik.legionowski.pl przez kilka dni. Zapraszamy!

Kolejna odsłona Spokania w Klubie Podróżnika online już 17 listopada od godz. 19.00

Zapraszamy w imieniu Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie.

Tym razem nie zabierzemy Was w dalekie strony...
 Z okazji Święta Niepodległości ruszymy w Polskę! To pierwsze takie spotkanie w naszym Klubie Podróżnika "W 80 dni dookoła...!

40 dni, prawie 4800 kilometrów przejechanych, 400 gb zdjęć i filmów i nieskończona ilość pięknych chwil i przygód. Anna i Marcin Nowakowie, autorzy bloga i kanału podróżniczego “Wędrowne Motyle” postanowili w zamian odwołanych kilku wiosennych i letnich podróży zagranicznych, ruszyć w Polskę, śladem miejsc i regionów mniej znanych. Okrążyli ją prawie wzdłuż granic, jadąc odwrotnie do wskazówek zegara.

Link do pokazu udostępnimy 17 listopada (wtorek, godzina 19:00) na naszym profilu Facebook oraz na stronie www.pik.legionowski.pl. Prezentacja będzie dostępna przez 24 godziny.