Konkurs dotacyjny - Wsparcie Inicjatyw Poradniczych
12 czerwca 2024
Konkurs dotacyjny - Wsparcie Inicjatyw Poradniczych

Trwa nabór do konkursu dotacyjnego Wsparcie Inicjatyw Poradniczych. Konkurs jest realizowany w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, nadzorowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (tj. NIW- CRSO). Program realizowany jest w partnerstwie czterech organizacji pozarządowych: Stowarzyszenie „Wiatraki Mazur”, Fundację Fundusz Lokalny SMK, Żywiecką Fundację Rozwoju i Fundację Nauka dla Środowiska.

Konkurs skierowany jest do grup nieformalnych. Składnie wniosków odbywać się będzie do 30 czerwca, kwota dotacji do 15 000 zł.

Konkurs realizowany jest na terenie całej Polski, przy czym każdy operator obejmuje swoim zasięgiem 4 województwa, tak aby zapewnić równy dostęp do programu wszystkim zainteresowanym podmiotom.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line z zasad konkursu WIP. Podczas szkolenia omówimy cel konkursu, składanie wniosku, formalne zasady, odpowiemy na  nurtujące pytania.

TERMIN SZKOLENIA ON-LINE:

13.06.2024 godzina: 17:30; wymagana rejestracja, po rejestracji otrzymają Państwo link do spotkania na wpisany adres email. 

Link rejestracji na spotkanie 13 czerwca 2024 r.

 

Wydarzenie na Facebooku - zachęcamy do dołączenia

 

20.06.2024 - szkolenia on-line, godzina zostanie podana na stronach operatorów i Facebooku - prosimy o śledzenie osoby zainteresowane.

Dane kontaktowe do operatora konkursu obejmującego województwo mazowieckie:

Stowarzyszenie „Wiatraki Mazur”: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie i kujawsko-pomorskie.
Adres strony www.wiatrakimazur.org.pl/program-wip
E-mail: wip@wiatrakimazur.org.pl

Pliki do pobrania: