Konkurs „Moje wędrówki po powiecie legionowskim”
22 października 2021
Konkurs „Moje wędrówki po powiecie legionowskim”

Masz ulubione trasy na weekend? Wiesz, gdzie i jak spędzić aktywnie czas w naszym powiecie? Konno, pieszo, rowerem, może jeszcze inaczej…? Podziel się z nami tym pomysłem, może zachęcisz innych. Zgarnij nagrody.

 

Termin zgłoszeń: do 30 listopada 2021

Przedmiotem Konkursu jest przedstawienie propozycji atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu na terenie powiatu legionowskiego w formie wycieczki, np. pieszej, rowerowej, konnej lub ich połączenia z innymi atrakcjami.

Udział w Konkursie mogą wziąć pełnoletni mieszkańcy powiatu legionowskiego oraz uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych, mieszkający lub uczący się w szkole na terenie powiatu legionowskiego.
 

Zadania konkursowe muszą zawierać:

- opis w formie pisemnej (maks. 2 strony A4, w formacie .doc/.docx/.pdf),

- mapę prezentowanej trasy (w formacie .jpg/.png/.pdf/ .gpx),

- materiały graficzne - zdjęcia (w formacie .jpg/.png/.pdf) i/lub wideo – ich łączna wielkość nie może przekraczać 10 MB.

 

NAGRODY:

I miejsce: 300 zł

II miejsce: 200 zł

III miejsce: 100 zł

oraz zestawy gadżetów

 

Zadania konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl wraz ze skanami uzupełnionych i podpisanych załączników: formularza zgłoszeniowego i oświadczenie osoby niepełnoletniej oraz oświadczenie osoby pełnoletniej.

Regulamin konkursu tutaj.

fot.  Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector - pl.freepik.com

 

Pliki do pobrania: