Konkurs na reportaż
18 sierpnia 2018
Konkurs na reportaż

28 czerwca 2018 roku Starostwo Powiatowe w Legionowie wydało 100. numer informatora powiatowego "Kurier". Zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie pn. „Reportaż z powiatu”. Regulamin znajduje się w załączniku poniżej.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie reportażu z dowolnego wydarzenia kulturalnego lub społecznego, które odbyło się na terenie powiatu legionowskiego w terminie od 27 czerwca do 31 sierpnia 2018 r . Najlepsze prace zostaną opublikowane w gazecie Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego.

Każdy uczestnik konkursu może przekazać dowolną liczbę prac, które wcześniej nie były nigdzie publikowane. Pojedynczy reportaż nie może przekraczać 3000 znaków wraz ze spacjami. Każdy reportaż można opatrzyć maksymalnie trzema fotografiami. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2018 r.

Pliki do pobrania: