Konkurs plastyczny - Zdrowie w Bajce
4 listopada 2020
Konkurs plastyczny - Zdrowie w Bajce

Rusza XII edycja konkursu "Zdrowie w bajce" organizowana przez Powiat Legionowski przy udziale Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Legionowie oraz nauczycieli z Zespołu Promocji Zdrowia i Szkoły Promującej Zdrowie działającej w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Legionowie. Z uwagi na sytuację epidemiczną konkurs przybiera inna formułę. Tym razem, zamiast prezentacji teatralnych, powstaną prace plastyczne lub opowiadania.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z epidemią wirusa SARS-CoV-2 dopuszcza się przesłanie skanu pracy wraz z formularzem zgłoszenia w formie elektronicznej na adres: zdrowie@powiat-legionowski.pl, koniecznie wpisując w temacie hasło „Zdrowie w bajce”.

Pliki do pobrania: