Medale na Mistrzostwach Polski Masters
20 czerwca 2022

Podczas olsztyńskich Letnich Mistrzostw Polski Masters w pływaniu reprezentant i stypendysta Powiatu Legionowskiego Michał Perl zdobył dwa złote medale i jeden srebrny.

Startujący w roli trenera i zawodnika Michał Perl podczas olsztyńskich Letnich Mistrzostw Polski Masters w pływaniu wywalczył dwa złote medale – w wyścigu na 50 m i 100 m w stylu klasycznym oraz jeden srebrny – na 50 m w stylu dowolnym. Nasz reprezentant startował w kategorii wiekowej 25-29 lat.

Poza nim w szranki stanęło dwoje zawodników UKS „Delfin: Legionowo: Joanna  Żbikowka (kategoria 25-29 lat) i Andrzej Fajdasz (kategoria 45-49 lat). Również oni mogą pochwalić się sukcesami. Joanna Żbikowska zdobyła trzy medale w wyścigach stylem klasycznym - dwa srebra na dystansach 50 m i 100 m  oraz brąz na 200 m. Andrzej Fajdasz najwyżej uplasował się na pozycji 7. – w wyścigu na 200m stylem grzbietowym.