Nabór na członków komisji konkursowych
15 stycznia 2024
Nabór na członków komisji konkursowych

Ogłaszamy nabór na kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych pod nazwą:

1.    Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką obsługi defibrylatora wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkół średnich z terenu powiatu legionowskiego w 2024 r.
2.    Krzewienie idei krwiodawstwa wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego w 2024 r.
3.    Prowadzenie działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami w Powiecie Legionowskim w 2024 r.
4.    Prowadzenie Reprezentacji Powiatu Legionowskiego w Piłce Nożnej w 2024 r.
5.    Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego - zapobieganie zaburzeniom psychicznym dzieci i młodzieży w 2024 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 stycznia 2024 r., do godz. 8:20, w Biurze Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. gen. W. Sikorskiego 11.