Nagrody dla krwiodawców
23 grudnia 2020
Nagrody dla krwiodawców

W auli legionowskiego starostwa przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża wręczyli coroczne nagrody dla wyróżniających się krwiodawców oraz laureatów konkursów dla dzieci i młodzieży. Fundatorem upominków był także Powiat Legionowski.

Podczas spotkania, które obyło się 21 grudnia 2020 r., wręczono odznaczenia: Zasłużony dla Zdrowia Narodu, Zasłużony Honorowy Krwiodawca, odznaczenie Kryształowe Serce oraz przekazano upominki dla honorowych krwiodawców z terenu powiatu legionowskiego.

Rozstrzygnięto również konkursy dla najmłodszych, które ogłosił Klub Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale Regionalnym Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie. Uroczystość, która odbyła się pod patronatem starosty legionowskiego, zorganizowała Fundacja "Wolontariat - bo warto pomagać".