Najlepsze życzenia i prezent online dla Mam

Dziś szczególny dzień, jeden z tych najważniejszych w roku. Dzień Matki.

Wszystkim Mamom składamy podziękowania za miłość, serce, trud wkładany w nasze wychowanie. Za uśmiech i łzy wzruszenia, kiedy patrzycie na nas maleńkich i bezbronnych w pierwszych miesiącach i latach naszego życia. Za wszelką pomoc, za zrozumienie, kiedy jako nastolatki buntujemy się przeciwko całemu światu. Za pozwalanie nam na dokonywanie własnych wyborów i akceptowanie naszych decyzji, bez których, tych dobrych czy złych, nie doroślibyśmy do ról dziś przez nas pełnionych. Za wspieranie nas zawsze i do końca, we wszystkim.

Życzymy Wam zdrowia, radości, spełnienia marzeń i wielu powodów do dumy.

Z okazji Waszego święta Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie oraz Powiat Legionowski zapraszają na Dzień Matki z KINEM OTWARTYM w wersji ONLINE!

29 maja br. o godz. 20.00 wyświetlimy specjalnie dla wszystkich Matek – choć nie tylko dla nich – film będący estońskim kandydatem do Oscara, „oryginalny thriller w stylu Agathy Christie” zatytułowany „Matka”.

Niewyjaśniona zbrodnia, małomiasteczkowe sekrety i dużo czarnego humoru.

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "MATKA" na adres:  animacja@pik.legionowski.pl do 28.05.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie:  www.pik.legionowski.pl.)

Zapraszamy!