Nauczyciele świętują w starostwie
13 października 2023
Nauczyciele świętują w starostwie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczone zostały nagrody starosty legionowskiego za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Uroczyste spotkanie odbyło się 12 października w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Wyróżnienia za rok szkolny 2022/2023 otrzymało 24 nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski oraz pięcioro dyrektorów. W imieniu władz Powiatu, doceniając zaangażowanie w kształcenie kolejnych pokoleń, podziękowania za codzienną pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty złożyli starosta legionowski Sylwester Sokolnicki oraz przewodniczący Rady Powiatu Leszek Smuniewski. Wydarzenie uświetnił występ wokalny uczennicy z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie ­– Julii Młynarczyk.