Grafika, czarne tło, napisy Noc Biliotek, Książka w (o)biegu
30 września 2024
Noc Bibliotek z PIK

Powiatowa Instytucja Kultury i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie zapraszają na Noc Bibliotek oraz Książkę w (o)biegu. Szczegółowe informacje poniżej.

Plakat zapraszający na wydarzenie, szczegółowe informacje poniżej.

Tegoroczna Noc Bibliotek odbywa się pod hasłem Moc Bibliotek.

Ponieważ jest to X edycja tego wydarzenia, a my obchodzimy 10-te urodziny, zapraszamy Was na wyjątkową odsłonę naszej akcji Książka w (o)biegu.

Spotkamy się w atrium legionowskiego urzędu miejskiego w sobotę 12 października w godzinach 11-14.

Przypominamy, że osoby biorące udział w wymianie mogą przynieść do dziesięciu książek. Prosimy Was, żebyście tym razem jedną z nich zapakowali w papier i dodali krótki opis, jaka jest supermoc tej książki, co Wam dała i czym się wyróżnia. To będą nasze Księgi Potęgi, które wezmą udział w konkursie na najciekawiej opisaną supermoc. Najbardziej kreatywne opisy zostaną nagrodzone.

Każdy z Was otrzyma też specjalną numerowaną kartę. Jedna z nich jest wyjątkowa - złota, a na osobę, która ją wylosuje czeka niespodzianka.