Grafika informująca o bezpłatnym doradztwie. Szczegóły w aktualności.
1 października 2024
Bezpłatne doradztwo

Bezpłatne wsparcie doradcze i szkoleniowe dla organizacji pozarządowych, spółek non profit czy spółdzielni socjalnych.

Stowarzyszenie BORIS w ramach prowadzonego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej oferuje bezpłatne doradztwo i szkolenia dla organizacji pozarządowych, spółek non profit oraz spółdzielni socjalnych na każdym etapie ich działalności.

Zakres doradztwa:

Szkolenia: Pomożemy Ci zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę, by efektywnie zarządzać organizacją. Nasze szkolenia są praktyczne i dostosowane do Twoich potrzeb – czy to w kwestiach formalnych, finansowych czy zarządczych. Jeśli coś jest niejasne, nasi eksperci wyjaśnią to w prosty sposób.
Doradztwo: Potrzebujesz porady prawnej, księgowej lub wsparcia przy zakładaniu, rozwoju czy zamknięciu podmiotu? Jesteśmy by pomóc. Oferujemy indywidualne konsultacje, które pozwolą Ci rozwiązać każde wyzwanie, bez względu na to, na jakim etapie rozwoju znajduje się Twoja organizacja.
Mentoring: Twoja organizacja już działa, ale potrzebujecie pomocy w bieżącej działalności? Oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie marketingu, cyfryzacji, tworzenia stron internetowych, które pomogą Ci rozwinąć potencjał oraz poprawić procesy zarządzania.

Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do specyfiki Twojej działalności. Wesprzemy Cię nieodpłatnie – doradczo i szkoleniowo!

Oferta skierowana jest do organizacji pozarządowych, spółek non profit oraz spółdzielni z Warszawy oraz powiatów: warszawskiego zachodniego, legionowskiego, wołomińskiego, sochaczewskiego, żyrardowskiego, grójeckiego.

Kontakt:
boris@boris.org.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie: lowes.boris.org.pl