Nowy chodnik w Dębem
29 października 2019
Nowy chodnik w Dębem

Trwają prace przy remoncie chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1802W w Dębem w gminie Serock. Koszt inwestycji to blisko 276 tys. złotych.

Roboty budowlane prowadzone są na około pięciusetmetrowym odcinku od drogi wojewódzkiej nr 632, wzdłuż drogi 1802W, w kierunku wsi. Zniszczona, porośnięta chwastami stara nawierzchnia z betonowych płytek została już rozebrana. W jej miejsce położona będzie kostka brukowa. Chodnik wykończą obrzeza betonowe i krawężniki, powstaną zjazdy do posesji, wyznaczone zostanie również przejście dla pieszych. Okolice budowy zostaną uporządkowane, wykarczowane lub przycięte zostaną rosnące wzdłuż chodnika krzewy. Wykonawca zobowiązał się wykonać prace w ciągu sześciu tygodni, a na wykonane roboty daje pięcioletnią gwarancję.