Oferta realizacji zadania publicznego z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w sercu Mazowsza”
29 marca 2022

29 marca 2022 roku Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował ofertę realizacji zadania publicznego z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w sercu Mazowsza” z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pt. "Zachowanie lokalnego dziedzictwa historycznego jako fundament budowania przyszłości społeczności powiatu legionowskiego - wydanie publikacji historycznej „Wrzesień 1939. Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Wieliszew, Serock”.

Pliki do pobrania: