Zapraszamy na otwarte spotkania  dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców z powiatu legionowskiego, pałac w jabłonnie, sala balowa
11 października 2024
Otwarte spotkania dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców

Zachęcamy do udziału w pierwszej debacie w ramach „Cyklu spotkań wartych uwagi” dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców z powiatu legionowskiego, która odbędzie się 15 października 2024 r. o godz. 18:00 w sali balowej Pałacu w Jabłonnie. Gościem specjalnym będzie Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Mariusz Filipek.

Tematyka spotkania obejmie zagadnienia dla przedsiębiorców, związane z potrzebami biznesu, szczególnie tego mikro, małego i średniego, by wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej i tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorczości.

Mariusz Filipek – doktor nauk prawnych, radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, pracownik naukowy w Katedrze Postępowania Administracyjnego UMCS. Był Prezesem Związku Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz członkiem Rady Pracodawców Rzeczpospolitej, członkiem Zespołu do spraw Certyfikacji Wykonawców w Zamówieniach Publicznych oraz Polityki Zakupowej Państwa przy Ministrze Rozwoju i Technologii. Od 2 września 2024 r. został powołany na funkcję Zastępcy Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Organizator: Karol Urbaniak - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Legionowie

Patronat honorowy: Starosta Legionowski Roman Smogorzewski, Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie, Polska Akademia Nauk, Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie

Medialnie wspierają: Gazeta Powiatowa, Kurier – Informator Powiatu Legionowskiego, Wirtualne Legionowo, Halo Jabłonna

Plakat zapraszający na wydarzenie, szczegóły w aktualności