Pałacowe Spotkania z Muzyką – Koncert Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki
12 czerwca 2024
Pałacowe Spotkania z Muzyką – Koncert Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki

16 czerwca 2024 r., wraz z  Pałacem w Jabłonnie, zapraszamy na koncert z udziałem  Karoliny Mikołajczyk - skrzypce i Iwo Jedyneckiego - akordeon w ramach „Pałacowych Spotkań z Muzyką”. Wydarzenia wspiera Powiat Legionowski. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert „Letnie inspiracje” rozpocznie się o godz. 13.00 w Sali Balowej Pałacu. Będzie to spotkanie z muzyką klasyczną w nowej odsłonie. Laureaci Paszportu "Polityki" w kategorii muzyka poważna nagrodzeni przez dziennikarzy za "wirtuozerię i nieokiełznaną fantazję w doborze oraz tworzeniu repertuaru na nietypowy skład, jakim są skrzypce i akordeon", zaprezentują w Pałacu w Jabłonnie swój nowy program koncertowy inspirowany tematyką letnią.

Zabrzmią słynne Pory Roku Antonio Vivaldiego i Astora Piazzolli, Sonata „Wiosenna” Ludwiga van Beethovena, muzyka George’a Gershwina z opery Porgy and Bess z tematem „Summertime”, a także polskie miniatury.