Na zdjęciu grupa uczestników XIV Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Uczestnicy stoją wspólnie przed zabytkowym budynkiem kompleksu Pałacowo-Parkowego w Jabłonnie, w słoneczny dzień,
16 maja 2025

Plener fotograficzny „Świat wokół nas"

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, plener fotograficzny zaplanowany na 17 maja 2025 r. (sobota) w godzinach 10:00–13:00 zostaje przełożony.

Nowy termin pleneru to 24 maja 2025 r. (sobota) godz. 10.00 - 13.00

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Plenerze Fotograficznym „Świat wokół nas”, organizowanym w ramach XIV Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 maja 2025 r., w godz. 10:00–13:00 w Kompleksie Pałacowo–Parkowym PAN przy ul. Modlińskiej 105 w Jabłonnie.

Plener będzie doskonałą okazją do twórczej aktywności, integracji oraz wspólnego odkrywania piękna otaczającego nas świata.

Plakat zawierający informacje o wydarzeniu. Szczegóły o wydarzeniu w aktualności