Pomóż nam udoskonalić komunikację
10 grudnia 2018
Pomóż nam udoskonalić komunikację

Od kilku lat powiatowa administracja doskonali się, by mieszkańcy powiatu legionowskiego otrzymywali obsługę jak najwyższej jakości. Chcemy poprawiać efektywność naszych działań w każdej dziedzinie - również przekazywania informacji.

Hasło "Zmieniamy się dla Was" nie traci na aktualności. Ciągle szukamy sposobów, by jak najlepiej służyć mieszkańcom. Dotyczy to również sposobów komunikowania się i przekazywania informacji. Zarówno tych urzędowych, jak i aktualności dotyczących wydarzeń na naszym terenie. Dlatego też przygotowaliśmy ankietę, która, mamy nadzieję, pozwoli nam ustalić, jakie sposoby przekazywania informacji są dla mieszkańców najwygodniejsze, które kanały informacyjne są najchętniej przez Państwa odwiedzane i czytane.

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 3 minuty. Prosimy o poświęcenie tego czasu, by pomóc nam doskonalić się dla Państwa. By przejść do ankiety wystarczy kliknąć w grafikę poniżej. Dziękujemy!

grafika z hasłem pomóż nam udoskonalić komunikację - wypełnij ankietę