Progresywnie po raz siódmy
12 września 2022
Progresywnie po raz siódmy

Za nami kolejna edycja ProgRockFestu – wydarzenia, które na dobre wpisało się w kalendarz kulturalnych wydarzeń powiatu i rokrocznie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów progresywnego rocka i nie tylko.

To jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie. Gwiazdami tegorocznej edycji były zespoły: David Cross Band, The Adekaem, Metafox i Fren. Dla tych, którzy nie mogli być obecni podczas wydarzenia, organizatorzy zapewnili transmisję na żywo ProgRockL!ve wraz ze studiem festiwalowym. W studiu można było zobaczyć wywiady z wykonawcami i organizatorami. Festiwal to również szereg wydarzeń towarzyszących, w tym wystawa fotografii z poprzednich edycji ProgRockGallery, a także kiermasz wydawnictw muzycznych. Współorganizatorem Festiwalu był Powiat Legionowski.

Fot. Robert Świderski (liveshot.com.pl)