Protest rolników w ten piątek
8 lutego 2024
Protest rolników w ten piątek

W najbliższy piątek, 9 lutego, mieszkańcy powiatu legionowskiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść pewne utrudnienia na drogach miasta i powiatu legionowskiego. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 w miejscowości Kacice (powiat pułtuski). Następnie odbędzie się przejazd drogą krajową 61 w kierunku Serocka. Kolejno przez Wierzbicę i Serock (ul. Pułtuska i Zakroczymska). Powrót na drogę krajową 61 (obwodnica) i przejazd do miejscowości Jabłonna, gdzie na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńskiej z Akademijną protestujący zawrócą i tą samą trasą powrócą do miejscowości Kacice. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 16.00.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikać podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.
Źródło: KPP w Legionowie

 

Fot. Image by aleksandarlittlewolf on Freepik