Rozstrzygnięcie konkursów ofert
4 marca 2024
Rozstrzygnięcie konkursów ofert

4 marca 2024 r. Zarząd Powiatu w Legionowie podjął uchwały w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację następujących zadań publicznych:

,,Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką obsługi defibrylatora wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkół średnich z terenu powiatu legionowskiego” w 2023 r., powierzając jego realizację Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi Legion.
    Uchwała

,,Krzewienie idei krwiodawstwa wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego” w 2023 r., powierzając jego realizację Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi Legion.
    Uchwała

„Prowadzenie działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami w Powiecie Legionowskim w 2023 r.”, powierzając jego realizację Fundacji Promień Słońca.
    Uchwała

„Prowadzenie Reprezentacji Powiatu Legionowskiego w Piłce Nożnej w 2023 r.”, powierzając jego realizację Fundacji Wspierania Sportu Doładuj Marzenia”.
    Uchwała

„Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego – zapobieganie zaburzeniom psychicznym dzieci i młodzieży” w roku 2023, powierzając jego realizację Fundacji Psyche Strefa Pozytywnych Myśli.