Sezon świąt gminnych rozpoczęty
13 maja 2024
Sezon świąt gminnych rozpoczęty

Hawajskim korowodem, prezentującym m.in. aktywności lokalnych stowarzyszeń i organizacji społecznych, rozpoczęło się Wojciechowe Świętowanie w Serocku.

Główne uroczystości i festyn zlokalizowano na serockim rynku. Na scenie swoim dorobkiem dzielili się lokalni artyści, a także zaproszeni goście - zespoły Ambitus, Karpiu oraz gwiazda wieczoru - Myslovitz.

Tradycyjnie podczas świąt gminnych pojawia się na nich również stoisko promocyjne Powiatu Legionowskiego, które odwiedzają tłumy gości. Nie inaczej było tym razem. Dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w quizie wiedzy o naszym regionie. Rozdaliśmy dziesiątki nagród. Dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia, na których i my się pojawimy.