Świętowali w szkole specjalnej
16 października 2020
Świętowali w szkole specjalnej

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej to nie jedyne wydarzenie w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych zaplanowane na 14 października. Tego dnia już od lat uczniowie, nauczyciele i pracownicy uroczyście obchodzą także święto szkoły.

Podczas spotkania przygotowanego przez nauczycieli oraz samorząd nie zabrakło okazji do gratulacji, podziękowań i wzruszeń. Podopieczni, którzy od września rozpoczęli naukę w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych, zostali pasowani na ucznia. Ślubowanie złożyło w sumie 37 osób. Nauczyciele otrzymali nagrody Starosty Legionowskiego oraz Nagrody Dyrektora Szkoły, a dyrektor placówki Marzenna Kmieciak przyjęła życzenia z okazji 40-lecia pracy zawodowej. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbali niezawodni szkolni tancerze, muzycy i piosenkarze.