Szpital w Legionowie - pytania i odpowiedzi
13 listopada 2021
Szpital w Legionowie - pytania i odpowiedzi

Uruchomienie szpitala w Legionowie zbliża się wielkimi krokami. Wielu mieszkańców na pewno ma mnóstwo pytań dotyczących jego organizacji i funkcjonowania, licząc na rzetelne odpowiedzi. Nic prostszego! Nawiązaliśmy współpracę z Wojskowym Instytutem Medycznym, dzięki której Państwo pytacie, a przedstawiciele WIM odpowiadają. Zachęcamy do wysyłania pytań o szpital na: promocja@powiat-legionowski.pl, w terminie do poniedziałku włącznie, wpisując w temacie wiadomości – Szpital w Legionowie. Odpowiedzi w specjalnie przygotowanych opracowaniach znajdą się na łamach gazety „Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego, na www.powiat-legionowski.pl oraz na profilu FB Powiatu. Kto pyta, nie błądzi, więc do dzieła! Czekamy na Państwa pytania.