Turniej MazoviaCup 2011 zakończony
21 czerwca 2011
Turniej MazoviaCup 2011 zakończony

Prezentujemy relację TV Powiatu Legionowskiego z 4. Otwartych Mistrzostw Mazowsza Samorządów w Piłce Nożnej.

W dniach 10-11 czerwca br., na czterech stadionach powiatu legionowskiego w Serocku, Legionowie, Wieliszewie i Jabłonnie odbyły się rozgrywki.

Pomimo tego, że pogoda nie rozpieszczała - przez większość czasu siąpił z nieba mały kapuśniaczek - to na wszystkich boiskach atmosfera była prawdziwie gorąca, a walka pomiędzy poszczególnymi samorządami z całego Województwa Mazowieckiego - bardzo zacięta.

W piątek - już o 11:30 rozpoczęły się pierwsze rozgrywki - na boiskach rozgrywano mecze w systemie 20-minutowym, w których grało w jednej drużynie 6 zawodników (5+bramkarz).

W rozgrywkach zwyciężyła drużyna z Płocka, drugie miejsce zajął zespół z Nadarzyna, a trzecie - ekipa z Legionowa. Zespoły te otrzymały zwycięskie puchary. Serdecznie gratulujemy.

Wszystkim drużynom wręczone zostały również pamiątkowe statuetki i dyplomy - jedenaście najlepszych otrzymało również nagrody rzeczowe.

Poniżej dokładne rezultaty końcowe:

1. Płock
22. Orońsko
23. Pionki
24. Urząd Wojewódzki

Okazałe puchary otrzymali również:

• Król Strzelców - Piotr Jastrzębski z reprezentacji Węgrowa
  • Najlepszy Bramkarz - Piotr Kubera z reprezentacji Płocka
  • Drużyna Fair Play – Legionowo.

Do zobaczenia za rok.

drużyna Powiatu Legionowskiego