22 czerwca 2011
Wiosenne nagradzanie

W minioną niedzielę (19.06) podczas Dni Legionowa, Starosta Legionowski uroczyście wręczył nagrody i upominki uczestnikom konkursu fotograficznego „Powiat legionowski – 4 pory roku w obiektywie – wiosna 2011”.

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Foto
Leszek Błachnio - zwycięzca nagrody głównej w kat. architektura odbiera nagrodę z rąk starosty legionowskiego Jana Grabca

Konkurs po raz pierwszy ogłoszony został na początku ubiegłego roku i jako że cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników fotografowania, kontynuowany jest także w tym roku. Nadsyłane prace w sposób ciekawy pokazują piękno naszego regionu poprzez utrwalone na zdjęciach krajobrazy, przyrodę, ciekawe miejsca, architekturę czy emocje, uchwycone podczas wydarzeń odbywających się na terenie powiatu. Wiele prac zostało już opublikowanych m.in. w tegorocznym kalendarzu Powiatu Legionowskiego oraz w innych materiałach promocyjnych. Wybrane fotografie prezentowane są podczas stałej wystawy w postaci reprodukcji - obrazów w legionowskim Starostwie.
O wynikach konkursu pisaliśmy w Wiosenne zachody słońca

Foto
Jacek Biegajski - wyróżniony w kat. przyroda otrzymał akcesoria fotograficzne.

Dla wszystkich uczestników konkursu Organizator przygotował upominki promocyjne Powiatu Legionowskiego. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe o wartości 200 złotych, zaś zwycięzcy trzech kategorii (architektura, przyroda i fotoreportaż) odebrali z rąk starosty legionowskiego Jana Grabca nagrody - sprzęt i akcesoria fotograficzne - o wartości 600 złotych każda.

Foto
Starosta legionowski wręczył nagrodę Andrzejowi Nowakowi - zwyciezcy w kat. reportaż.

Zachęcamy do udziału w naszym powiatowym konkursie i do nadsyłania wakacyjnych zdjęć. Czekamy na fotografie znad Jeziora Zegrzyńskiego – sport, rekreacja, wypoczynek, z wycieczek rowerowych i innych wydarzeń. Do wygrania wartościowe nagrody! Prace nadsyłać można do 30 sierpnia br., a regulamin udostępniliśmy na stronie Powiatu Legionowskiego.