Wideoporadnik dla przedsiębiorców
19 czerwca 2020
Wideoporadnik dla przedsiębiorców

Już działa wideoporadnik dla przedsiębiorców, zawierający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące mechanizmów pomocowych oferowanych w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Projekt, przygotowany przez PUP w Legionowie we współpracy z Powiatem Legionowskim, powstał m.in. w oparciu o przeprowadzoną w maju ankietę, za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogli zgłosić pytania, wątpliwości i oczekiwania. Odpowiedzi i wskazówek udzielać będą eksperci z Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Wideoporadnik adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych i podmiotów działalności pożytku publicznego.

Filmy dostępne są na stronie Powiatu Legionowskiego: https://powiat-legionowski.pl/dla-mieszkancow/koronawirus-informacje-o-wsparciu-dla-przedsiebiorcow/wideoporadnik-dla-przedsiebiorcow

Po lewej stronie witryny, w zakładce WIDEOPORADNIK opublikowane są poszczególne odcinki poradnika z podziałem na intytucje.

Filmy ukarzą się także na powiatowym Facebooku i kanale na YouTube.

Wideoporadnik prezentowany będzie również na stronach internetowych Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie (www.puplegionowo.pl)