Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Legionowski
22 czerwca 2020
Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Legionowski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Legionowski jest organem prowadzącym. Poniższe placówki zapewniają wysoki poziom kształcenia, rozwijanie indywidualnych talentów i zainteresowań uczniów oraz udział w ciekawych projektach dodatkowych. Profile i kierunki nauki doskonale przygotowują do podjęcia studiów i dostosowane są do zmieniających się warunków na rynku pracy, zapewniając zdobycie atrakcyjnego zatrudnienia.

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie

Szeroki wybór profili nauczania, klasa sportowa, szkoła z tradycjami, a jednocześnie podążająca z duchem czasu. Zaangażowani nauczyciele i świetna atmosfera. Jeśli tego szukasz - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie jest dla Ciebie.

 

Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. J. Siwińskiego w Legionowie

Nauka zawodów z przyszłością jak technik informatyk czy technik urządzeń i systemów energii odnawialnej, przygotowanie do pracy w poszukiwanych na rynku pracy zawodach w turystyce i gastronomii oraz zdobywanie zawodu w szkole branżowej I stopnia - to wszystko znajdziecie w PZSP Legionowo. Świetna, zaangażowana kadra i nowoczesne pracownie przedmiotowe, a dla ciała wielofunkcyjne boisko przy szkole.

 

Powiatowy Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku

Kształcenie w zawodach poszukiwanych na rynku pracy w szkole wyróżnionej Srebrną Tarczą w rankingu techników Perspektywy 2019. Świetnie wyposażone pracownie przedmiotowe i kreatywna zaangażowana kadra. To wszystko może być Twoim udziałem, jeśli dołączysz do grona uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Serocku! Szczegóły: https://pzspserock.pl/

 

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym

Szukasz liceum marzeń? Zapraszamy do LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym: kameralnie, innowacyjnie, na najwyższym poziomie. Szczegóły: http://lostanislawow.legionowski.pl/