Z książką na start
3 kwietnia 2019
Z książką na start

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie działająca w ramach Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, bierze udział w akcji „Z książką na start”, organizowanej przez Fundację Metropolia Dzieci, a realizowanej przez biblioteki publiczne (lista bibliotek biorących udział w projekcie znajduje się na stronie internetowej www.zksiazkanastart.pl).

Projekt „Z książką na start” jest skierowany do dzieci w wieku od 0 do 6 lat i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zapraszanie rodziców do spędzania czasu wspólnie z dzieckiem w doborowym towarzystwie książki. Serdecznie zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia Biblioteki w Legionowie przy ul. Sowińskiego 15, biorącej udział w projekcie, by przyłączyć się do akcji „Z książką na start”.

Podczas pierwszej wizyty w Bibliotece, Mały Czytelnik otrzyma Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny, w którym przemiłe Panie Bibliotekarki każdorazową wizytę, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, potwierdzą pieczątką. Po uzbieraniu 10 pieczątek na Małego Czytelnika czeka nagroda w postaci imiennego dyplomu, potwierdzającego jego czytelnicze zainteresowania. Dodatkowo na powitanie każdy Mały Czytelnik zostanie obdarowany na dobry start książką.

Zapraszamy!