Zegrzyńskie Świtezianki - konkurs plastyczny
29 lipca 2022
Zegrzyńskie Świtezianki - konkurs plastyczny


Fundacja Ogród Edukacji już po raz trzeci organizuje lokalne wydarzenie Narodowego Czytania w Nieporęcie.
Lekturą tegorocznej edycji wydarzenia są „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

Z tej okazji Fundacja ogłasza konkurs plastyczny skierowany do wszystkich, bez względu na wiek. Konkurs objęty został patronatem starosty legionowskiego.
 


Gotowe prace plastyczne (tutaj technika i pomysły są nieograniczone, każdy może przelać na papier bądź komputer swoje wyobrażenia o takiej właśnie postaci) należy sfotografować  i przesłać na adres: ogrodedukacji@gmail.com z dopiskiem „Zegrzyńskie Świtezianki”  do 29 sierpnia 2022 roku.


Organizator będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz nagrodzi 11 najbardziej oryginalnych i kreatywnych  „Zegrzyńskich Świtezianek” (w tym roku przypada 11 edycja Narodowego Czytania).

Przesłanie zdjęcia pracy  wraz z wypełnioną metryczką (załącznik w regulaminie) stanowi potwierdzenie, że Uczestnik zapoznał się z regulaminem konkursu i go akceptuje.

REGULAMIN


Sejm uchwalił Rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego, jest to związane z dwusetną rocznicą wydania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza. W uchwale czytamy, że jest to "duchowy depozyt, jaki pozostawili nam romantyczni bohaterowie, artyści i myśliciele". Rok 2022 ustanowiono również Europejskim Rokiem Młodzieży.

 

Pliki do pobrania: