Zmiany w kursowaniu pociągów od 19 maja
15 maja 2024
Zmiany w kursowaniu pociągów od 19 maja

Od niedzieli, 19 maja inaczej będą kursowały pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Prosimy o uważne sprawdzanie rozkładów przed podróżą!

LINIA S3

Od niedzieli, 19 maja, ostatni pociąg w kierunku Legionowa Piasków pojedzie w skróconej relacji, ze stacji Warszawa Gdańska. W odwrotnym kierunku – do Warszawy – ostatni pociąg z Radzymina (w dni powszednie) lub Legionowa Piasków (w dni wolne od pracy) skończy bieg na stacji Warszawa Gdańska. Ponadto, będą występowały minutowe przesunięcia godzin odjazdów poszczególnych pociągów.

Rozkład jazdy S3 ważny od 20 d0 30 maja w dni powszednie
Rozkład jazdy S3 ważny od 19 do 30 maja w dni wolne od pracy

LINIA S4

Od niedzieli, 19 maja, w dni wolne od pracy ostatni pociąg linii S4 z Piaseczna do Legionowa odjedzie o godz. 22:21. Kolejny, o godz. 23:10, skończy bieg na przystanku Warszawa Rakowiec. Natomiast w kierunku Legionowa ostatni pociąg odjedzie ze stacji Warszawa Gdańska o godz. 00:12. W odwrotnej relacji, z Legionowa do Piaseczna ostatni pociąg ruszy o godz. 21:34. Kolejne dwa pociągi będą miały skrócone trasy, do przystanku Warszawa Powązki (odjazd z Legionowa o godz. 22:33) lub do stacji Warszawa Gdańska (odjazd z Legionowa o godz. 23:37 lub 23:38). Ponadto będą minutowe przesunięcia godzin odjazdów poszczególnych pociągów.

Od poniedziałku, 20 maja, w dni powszednie ostatni pociąg linii S4 z Piaseczna do Zegrza Południowego odjedzie o godz. 22:21. Natomiast w kierunku Legionowa Piasków ostatni pociąg pojedzie ze stacji Warszawa Gdańska o godz. 00:15. Z Zegrza Południowego do Piaseczna ostatni pociąg ruszy o godz. 21:15. Kolejne dwa pociągi będą miały skrócone trasy – do przystanku Warszawa Powązki (odjazd z Zegrza Płd. o godz. 22:15) lub do stacji Warszawa Gdańska (odjazd z Zegrza Płd. o godz. 23:15).

Rozkład jazdy S4 ważny od 20 do 30 maja w dni powszednie
Rozkład jazdy S4 ważny od 19 do 30 maja w dni wolne od pracy

źródło: wtp.waw.pl

Pociągi Kolei Mazowieckich