Wymiana dachu na sali gimnastycznej przy PZSP w Legionowie

Daty: Rozpoczęcia:
Zakończenia: 25.09.2018 r.
Opis

Na finiszu znajdują się prace związane z wymianą dachu sali gimnastycznej przy Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie. Inwestycja, na którą Powiat Legionowski przeznaczył blisko 850 tys. złotych, przebiega zgodnie z harmonogramem.

Wybrany w postępowaniu przetargowym wykonawca - firma P.B.U.H. „Remko” z Kozienic, zdemontował i zutylizował stary dach. W jego miejsce położono nowe pokrycie wykonane z płyty dachowej warstwowej z profilowaniem trapezowym. Przedtem jednak przeprowadzono niezbędne prace dotyczące zabezpieczenia ogniowego i antykorozyjnego konstrukcji stalowej zadaszenia hali.

W tej chwili trwają prace wykończeniowe. Montowane są m.in. nowe obróbki blacharskie dachu, bariery przeciwśnieżne w strefie okapowej, orynnowanie oraz instalacja odgromowa. Nowe poszycie zagwarantuje wieloletnią, bezproblemową eksploatację sali gimnastycznej.

W TRAKCIE: