Konkurs na nakładkę profilową
7 kwietnia 2022
Konkurs na nakładkę profilową

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie.

Kwiecień to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Z tej okazji, podobnie jak rok temu, PIK organizuje graficzny konkurs z nagrodami skierowany do uczniów i uczennic ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Zaprojektujcie na komputerze nakładkę na zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych, która wyrazi Waszą solidarność z kolegami i koleżankami w spektrum autyzmu.

Twórcy najwyżej ocenionych projektów otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe przydatne w projektowaniu graficznym.

Zwycięskie prace udostępnimy na naszym profilu facebookowym i na stronie www.pik.legionowski.pl, tak żeby każdy mógł ich użyć. Niestety ze względu na nową politykę Facebooka (po wciśnięciu „Utwórz nakładkę” wyświetla się komunikat: https://www.facebook.com/frames/manage) nakładki trzeba będzie ściągnąć i własnoręcznie (w programie graficznym) nałożyć na swoje zdjęcie profilowe. Wiemy, że dacie radę ;)

Na Wasze propozycje (pliki z grafiką komputerową w formacie jpg i png) czekamy pod adresem konkurs@pik.legionowski.pl do 19 kwietnia br. do końca dnia*. W mailu** ze zgłoszeniem napiszcie: swoje imię i nazwisko, wiek, podajcie też nr tel. do rodzica/opiekuna. Czas start!

*Wysłanie do nas projektu nakładki oznacza, że zgadzacie się na to, by został on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.pl).

**Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html.

Konkurs odbywa się w ramach XI Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.