Bokaro Cup 2021
21 listopada 2021
Bokaro Cup 2021

#ReprezentacjaPowiatu Legionowskiego 2010 staje na  drugim stopniu podium w mocno obsadzonym turnieju Bokaro Cup 2021 na obiektach Jaguara Gdańsk.
Drugi dzień zmagań na turnieju Bokaro Cup 2021 za nami. Świat zwariował, a emocje sięgnęły zenitu.
Po wszystkich meczach złotej grupy, mamy identyczny stosunek punktowy i bramkowy z Lechią Gdańsk.
Do wyłonienia zwycięzcy turnieju potrzebna była dodatkowa seria rzutów karnych.
Niestety przegrywamy w niej 3-4.

Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika Naszego zespołu otrzymał - Stępkowski Adam.
#ReprezentacjaPowiatu Legionowskiego 2012 staje na  trzecim stopniu podium w mocno obsadzonym turnieju na obiektach Jaguara Gdańsk.

Z Gdańska wracamy  z podniesioną głową z Pucharem za 2 miejsce i ogromnym bagażem pozytywnych doświadczeń.
Zespół RPL 2010 stanął na wysokości zadania i poprawił wynik sprzed tygodnia drużyny RPL 2012.

Bardzo dobry turniej naszym wykonaniu!
10 meczy, zero przegranych!
Tylko 3 stracone bramki!
250 minut gry w ciągu dwóch dni!

Dzięki takim turniejom nasi zawodnicy nabierają doświadczenia oraz świetnie się integrują. Brawa dla całej drużyny za godna postawę.
Zespoły Reprezentacji Powiatu Legionowskiego roczniki 2010 na tym turnieju składał się z zawodników trenujących w klubach z terenu powiatu:
#AkademiaPiłkarskaSokolSerock
#AkademiaPilkarskaGigantSmile
#Ap11Legionowo
#FdaWieliszew
Brawo zawodnicy! Brawo trenerzy !