11 kwietnia 2022
Reprezentacja Powiatu Legionowskiego w Licheniu Starm

8 kwietnia Reprezentacja Powiatu Legionowskiego rocznik  2010 wyruszyła do Lichenia Starego by wziąć udział w pierwszym w tym roku międzynarodowym turnieju.

U-12 PRO TURNlEJE SUPER CUP 2022 to jeden z lepiej obsadzonych turniejów w Polsce. W obecnej edycji wystartuje 30 zespołów rocznika 2010 z Polski, Łotwy, Litwy oraz Mołdawii.

Zapraszamy do śledzenia informacji z turnieju tutaj.

W sobotę 9 kwietnia przyszło nam rywalizować z najlepszymi zespołami turnieju

U-12 PRO TURNIEJE SUPER CUP 2022

Nasi grupowi rywale ŁKS ŁÓDŹ i DACIA KISZYNIÓW (Mołdawia) spotkały się w wielkim finale.

Ostatecznie to zespół z Łodzi wygrał cały turniej, a o triumfie zdecydowała dopiero seria rzutów karnych.

10 kwietnia w wykonaniu RPL 2010 to dużo lepsza gra niż dzień wcześniej choć trudy turnieju dały nam się mocno we znaki znacznie ograniczając pole manewru.

Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w grupie złotej, zdobywając doświadczenie w rywalizacji z bardzo wymagającymi rywalami.

Niedzielne (10.04) spotkania.

Pierwszy mecz - remisujemy z Polonia Leszno 2-2 szkoda, bo pechowo zwycięstwo tracimy w ostatniej akcji meczu.

Drugi mecz - zwycięstwo 1-0 z AP REISSA Poznań, po bardzo dojrzałej grze.

Trzeci mecz - kolejne zwycięstwo z Football Factory Przecław 2-1, choć przy lepszej skuteczności powinniśmy skompletować nawet dwucyfrowy wynik jednak seriami marnowaliśmy dogodne sytuacje.

Ostatni mecz - pechowa minimalna porażka z POGONIĄ SZCZECIN 0-1, gdzie tracimy gola w końcówce po przypadkowym zagraniu.

Ostatecznie plasujemy się na 2 miejscu w grupie GOLD II za Pogonią Szczecin.

Ostatni mecz turnieju to wysoka porażka po walce z DAP DĘBICA - 0-4, niestety zabrakło nam przysłowiowej "pary", co przeciwnik skrupulatnie wykorzystał.

RPL 2010 wraca do domu w dobrych nastrojach z bardzo wyczerpującego turnieju U-12 PRO TURNIEJE SUPER CUP 2022 z dużym bagażem doświadczeń, które z pewnością w przyszłości będą procentować.

Dzięki takim turniejom nasi zawodnicy nabierają doświadczenia oraz świetnie się integrują.

Zespoły Reprezentacji Powiatu Legionowskiego roczniki 2010 na tym turnieju składały się z zawodników trenujących w klubach z terenu powiatu:

#AkademkaSokolSerock

#AkademiaPilkarskaGigantSmile