Sportowiec Roku poszukiwany
27 lutego 2019
Sportowiec Roku poszukiwany

Starosta Legionowski po raz kolejny ogłosił plebiscyt na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego w roku 2018. Zachęcamy do udziału w szóstym już konkursie, który wyłoni najznakomitszego zawodnika.

W powiecie legionowskim mieszka i trenuje wielu sportowców odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach, również na arenie międzynarodowej. Są to osoby, które swoim zaangażowaniem i wzorową postawą zasługują na wyróżnienie. Warto zatem promować i doceniać ich wkład w rozwój sportu w powiecie legionowskim oraz reprezentowanie naszego regionu w kraju i za granicą. Stąd pomysł na uhonorowanie najlepszych  sportowców.

W pierwszym etapie konkursu zbierane są kandydatury do listy Nominowanych Sportowców, spośród których, drogą publicznego głosowania, wybrany zostanie Sportowiec Roku. Zachęcamy do przesyłania propozycji kandydatów, którzy Państwa zdaniem zasługują na powyższy tytuł.

Zgłoszenia można dokonać nadsyłając wypełniony formularz i dostarczając oryginał do Starostwa Powiatowego w Legionowie osobiście, pocztą tradycyjną lub mailowo na adres sport@powiat-legionowski.pl najpóźniej do 24 marca br.

 

 

Pliki do pobrania: