8 lutego 2010
UKS Delfin na zawodach w Dębicy

Na Grand Prix Polski w Pływaniu, które odbyło się w Dębicy UKS Delfin reprezentowało dwóch zawodników - Dawid Szulich i Łukasz Gąsior.

W zawodach uczestniczyło 125 zawodniczek i zawodników z 37 klubów. UKS Delfin Legionowo reprezentowało 2 zawodników - Dawid Szulich i Łukasz Gąsior. Łukasz Gąsior reprezentuje od 1 stycznia UKS Delfin po przejściu z AZS AWF Warszawa. Łukasz to wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski, a także reprezentant kraju trenujący na co dzień w Hiszpanii w grupie Bartosza Kizierowskiego. Zawodnik dzięki wsparciu finansowemu sponsora znalazł się w UKS Delfin Legionowo. Obydwaj zawodnicy są w okresie przygotowawczym i był to dla nich pierwszy start kontrolny w tym roku na pływalni 50 m. Dawid Szulich zwyciężył na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 0:29,68 i 100m stylem klasycznym z czasem 1:05,43. Na 200m stylem klasycznym Dawid był drugi z czasem 2:24,72. W klasyfikacji punktowej za najlepsze wyniki zawodów Dawid zajął 5 miejsce. Natomiast Łukasz Gąsior po zaciętym wyścigu na 50m stylem dowolnym był drugi, za kolegą z grupy Konradem Czerniakiem. Na 100m stylem dowolnym zajął 4 miejsce z czasem 0:53,24 i na 200m stylem dowolnym 6 miejsce z czasem 1:57,54.