1 grudnia 2009
Wykaz nieruchomości

Informujemy, że w siedzibie urzędu został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy.

Zarząd Powiatu w Legionowie podaje do publicznej wiadomości, że część nieruchomości, będącej we władaniu Powiatu Legionowskiego, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 212/8 o powierzchni 15 m2, położona w obrębie 65, miasto Legionowo zostaje przeznaczona do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym na okres 3 lat z przeznaczeniem na działalność handlową w postaci kiosku „Ruchu”. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ew. nr 212/8 stanowi pas drogi powiatowej.

Opłaty z tytułu dzierżawy wynosić będą wynosić 335,50 zł brutto miesięcznie, aktualizowane o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych w okresach rocznych.

Ogłoszenie zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni tj. od dnia 1 grudnia 2009 r. do dnia 21 grudnia 2009 r.