27 sierpnia 2012
Powiat bardzo przedsiębiorczy

Wystawcy dwoili się i troili, żeby udowodnić gościom, że ich oferta jest najciekawsza, dbając o strawę dla ciała i ducha. Podczas dwóch dni Legionowskich Targów Przedsiębiorczości można było skosztować regionalnych przysmaków, poćwiczyć z instruktorami z klubu Zdrofit, czy oddać się zabiegom kosmetycznym u sympatycznych pań ze Studia Urody. Ponadto odwiedzający targi mogli obejrzeć wyroby z rękodzieła, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i porozmawiać z prezentującymi swoją ofertę przedsiębiorcami.

Powiatowe stoisko oferowało atrakcje również dla najmłodszych

Na targach nie zabrakło oczywiście stanowiska Powiatu Legionowskiego, na którym, poza informacjami o naszym regionie, można było wygrać gry planszowe i inne upominki, promujące bezpieczeństwo nad Jeziorem Zegrzyńskim. I choć powiatowy kramik nie wygrał konkursu na najładniejsze stoisko wystawowe (nagrodę tę dostał Serock), jak zawsze odwiedzało nas dużo osób.

Podczas targów, w sali konferencyjnej Areny odbywały się również prezentacje o regionie i planie jego rozwoju. W ich trakcie występowali m. in. Janusz Kubicki – Członek Zarządu Powiatu w Legionowie, Tamara Mytkowska - Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Legionowo oraz Kazimierz Kurnicki – Prezes Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie. Słuchacze mieli okazję wysłuchać wystąpień na temat rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości w Legionowie, terenach inwestycyjnych w powiecie legionowskim, ale przede wszystkim o walorach turystycznych okolic Jeziora Zegrzyńskiego. Prezentacje zakończyły się rozmowami pana Janusza Kubickiego z mieszkającą w Polsce panią z Ukrainy, którą mocno zainteresował temat współpracy powiatu legionowskiego z ukraińskimi gminami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Targów, którą obejrzeć można tutaj

Członek Zarządu Powiatu w Legionowie opowiada zebranym o walorach powiatu